Zápis do MŠ

Milí rodiče, zákonní zástupci, zde vám přinášíme informace k zápisu do školky pro rok 2024/2025:

Zápis do MŠ se bude konat za osobní účasti 7. května 2024 od 8:00 do 15:00 hod.

Přihlášku ke vzdělávání v MŠ dostanete.

Dále si s sebou přineste:

• Občanský průkaz.
• Kopii rodného listu dítěte.
• Doložení řádného očkování dítěte – dokládá se potvrzením praktického dětského lékaře (tato povinnost se netýká dítěte, které plní povinné předškolní vzdělávání). Potvrzení je možné doložit na formuláři, který si stáhnete.
• Kartičku pojištěnce dítěte.

(Veškeré formuláře si můžete níže stáhnout a vytisknout.)

Naše školka je omezena kapacitou 10 dětí. Tento rok nám odchází hodně předškoláků a budeme mít dostatek volných míst. Proto nabízíme školku i dětem mladších 3 let (cca od 2,5).

V případě většího zájmu, než naše školka kapacitně umožňuje, jsou kritéria prioritních skupin následující:
• Dítě, které nejdéle do 31. 8. 2024 dovrší pěti let a je trvale bytem v Libotenicích.
• Dítě, které nejdéle do 31. 8. 2024 dovrší tří let a je trvale bytem v Libotenicích.
• Dítě, které má v ZŠ a MŠ Libotenice sourozence a do 31. 8. 2023 dovrší tří let.
• Dítě, které nejdéle do 31. 8. 2024 dovrší pěti let.

V případě, že v rámci prioritních skupin bude více zájemců, než je volných míst, výběr proběhne losem.

O tom, zda jsme Vaše dítě do naší školy přijali či nepřijali, se dozvíte z rozhodnutí ředitelky školy do 30 dní po ukončení zápisu. Toto rozhodnutí bude zveřejněno na webových stránkách a na úřední desce školy.

tel: 416 848 060, email: rs.libotenice@gmail.com

Těšíme se na vás!

Žádost o přijetí MŠ

Potvrzení o očkování MŠ